Už dlhú dobu snívate o krásnom dome, ktorý bude korešpondovať vašim predstavám z detstva? Premeňte svoje dávno zasiate túžby na realitu a pozbierajte svoju úrodu! Dnes sa pozrieme na krásu drevostavieb, ich výhody a nevýhody.

Začnete tým, že si zadefinujeme samotný pojem: drevovom. Jedná sa o ekologické, nízkoenergetické a pasívne drevostavby. Drevodom môžeme označiť aj pojmom montovaný dom. V podstate hovoríme o montovaných ekologických nízkoenergetických a pasívnych drevostavbách.

Výhody montovaných domov:

  • Rýchla výstavba
  • Ušetrené financie
  • Výborné tepelnoizolačné vlastnosti
  • Ekologickosť stavby
  • Možnosť kompletnej výstavby domu na kľúč

Nepriatelia montovaných domov:

  • Vlhkosť
  • UV žiarenie

Nenechajte sa však odradiť týmito dvoma aspektami. Každý problém sa dá riešiť! Ak chcete zatočiť s vlhkosťou, tak sa zamerajte na kvalitné vetranie, ktoré bude navrhnuté hneď pri výstavbe domu. Rovnako aj proti UV žiareniu existuje nespočetné množstvo obranných mechanizmov.

Premeňte svoj dom na domov

Domov, ponímajúc budovy, môžete mať naozaj nespočetné množstvo, ale domov je len jeden. Je to miesto, kde sa cítite príjemne. Miesto, kde sa vždy chcete vrátiť. To je domov. Domov sa nedá kúpiť! Domov sa dá jedine vytvoriť.

Premeňte svoj dom na domov za pomoci rôznych dekorácií, ktoré budú dokonalo dotvárať príjemne pôsobiacu atmosféru drevodomu. Prírodné a jednoduché materiály i farby, s ktorými vytvoríte oázu pokoja  a luxusu vás privedú do raja.

Nenechajte sa ovplyvniť presvedčeniami iných o tom, čo je a nie je podľa nich krásne. Vy si vytvárate svoj vlastný domov, a preto do neho prineste kus seba. Svojej fantázie, šikovnosti a lásky. V prvom rade ide o to, čo sa páči vám a v čom sa vy budete cítiť dobre. Myslite na to, že jedine nehou vytvoríte zo svojho domu domov!