Obriezka alebo cirkumcízia je zákrok, ktorý bol autentickým rituálom najmä pre židov. Jedná sa o chirurgický zákrok, pri ktorom vám bola odstránená predkožka, ktorá pokrývala žaluď penisu. Obriezka je tradičný rituál, ktorý sprevádza židovskú kultúru už od nepamäti.

Čo vás možno prekvapí je fakt, že obriezka v dnešných dňoch nie je len náboženským úkonom, ktorý vykonávajú ľudia určitej etnickej skupiny. Obriezka sa stala bežným chirurgickým zákrokom. Lekári vám ju dokážu urobiť na počkanie v ich chirurgických ordináciách.

Viac ako to, že obriezka je dnes už normálnym zákrokom vás možno prekvapí fakt, že prináša množstvo benefitov pre pánov. Dnes vám ich v krátkosti predstavíme.

Výhody obriezky:

  • Zníženie rizika infekcie alebo zápalu
  • Zníženie rizika rakoviny penisu
  • Nižšie riziko prenosu pohlavných chorôb

Keď to v posteli nefunguje

Nič nie je horšie ako keď váš sexuálny život vo vzťahu hapruje. Príčinou môže byť nedostatočná erekcia, ktorá môže byť spôsobená: zlou životosprávou, nadmerným fajčením, pitím alkoholu, nadmerným stresom, nedostatkom fyzickej aktivity. Za problémami s erekciou sa však môžu skrývať aj závažnejšie problémy, preto vyhľadajte odbornú pomoc.

Overená Kamagra je názvom pre rôzne druhy prípravkov na podporu erekcie. Nájdete ich v rôznych formách. To znamená, že sa nepredávajú len ako tabletky, ale aj ako cukríky alebo šumivé tabletky. Svojim zložením sú veľmi podobné Viagre. Účinky Kamagry nie sú dlhodobé. Účinkujú niekoľko hodín, pričom ich účinok pomaly klesá.

Dávajte si pozor na dobre známu Viagru, ktorá je určená len výhradne pre pánov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou. Jedná sa o vážne ochorenie mužského pohlavného údu. Erektilná dysfunkcia nie je zapríčinená zlou životo správou, a preto prechod na zdravý životný štýl zrovna vašej erekcii nijak zvlášť nepomôže.