Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/5/8/5877e330-cc6a-4181-ad93-e2dac595b7f8/elitewarez.sk/web/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5752
Operácie vykonávané robotmi – nová éra zdravotníctva | EliteWarez

Zdravotná starostlivosť je uprostred technologickej evolúcie. Pokrok v robotickej chirurgii pomáha chirurgom vykonávať menej invazívne zákroky. Robotická chirurgia pomocou chirurgického systému da Vinci od spoločnosti Intuitive umožňuje chirurgom vykonávať zákroky s veľmi malými, dokonca až mikro rezmi s maximálnou presnosťou, ktorú často nedosahujú ani tá najšpičkovejší chirurgovia. Chirurgické nástroje počas celého zákroku kontroluje chirurg na neďalekej konzole.

Dôležitosť tejto technológie je nesporná a môže znamenať veľký pokrok v celom zdravotníctve. Keď Tedovi Rogersovi, intuitívnemu zamestnancovi, diagnostikovali agresívnu formu rakoviny prostaty, jeho chirurg sa pri liečbe svojho stavu spoliehal na jeden z produktov, ktoré sám navrhol.

Pozrite si viac vo videu nižšie. Je skutočne úchvatné kam až veda pokročila a aký výrazný vplyv to má na kľúčové odvetvia ako medicína.