Áno, začať so svojím podnikaním môžete naozaj behom pár hodín! Pýtate sa ako je to možné? No, všetko je možné vďaka Ready made s.r.o. že ste ešte o takýchto spoločnostiach nepočuli? Žiadny problém! My vám ich teraz v krátkosti predstavíme.

Ready made spoločnosti sú spoločnosti, ktoré nikdy nevyvíjali žiadnu činnosť a boli založené len a len s cieľom ďalšieho predaja. Hlavným cieľom týchto spoločností je ponúknuť novú inovatívnu spoločnosť, ktorá je celkom bez záväzkov. Táto spoločnosť má v momente predaja už splatené základné imanie a je zapísaná na Živnostenskom registri, Obchodnom registri. Samozrejmosťou je aj registrácia na Daňovom úrade.

Čo vám kúpa danej spoločnosti prinesie? V okamihu kúpy sa stávate jej okamžitým konateľom a môžete rozbehnúť vlastné podnikanie. Následne prebehne zápis zmien do obchodného registra. Ten má len potvrdzujúci účinok. Zápis trvá dv až šesť dní.

V cene predaja spoločnosti je k zmene konateľov zahrnutá aj možnosť zmeniť názov či sídlo spoločnosti. Rovnako vám vieme v prípade záujmu k spoločnosti zaistiť i registráciu platiteľa DPH.

Virtuálna adresa – najlepší výber sídla

Virtuálna adresa je jednou z tých najvýhodnejších alternatív ako si zabezpečiť sídlo pre vašu spoločnosť. Virtuálna adresa vychádza z konceptu zdieľanej kancelárie. Ide o princíp, kde v jednom priestore sídli aj niekoľko rôznych spoločností. Tieto spoločnosti zdieľajú spoločné priestory.

Cenovo vás tieto virtuálne adresy milo prekvapia. Na rozdiel od prenájmu samotných kancelárií v Bratislave je cena za prenájom virtuálnej adresy naozaj symbolická.

Virtuálna adresa prináša množstvo výhod. Zamestnanci zabezpečujú starostlivosť o priestory, preberanie pošty a množstvo iného.